Detské podujatia

Program predstavenia, Divadlo Excelsior, december 2012

Program predstavenia, Divadlo Excelsior, december 2012

Vystúpenia v divadelnej sále Excelsior str. Academiei č. 28

Nedeľa, 2. decembra, 11:00

Heart Of Stone

po Wilhelmovi Hauffovi

distribúcia:

Peter Munk - Cristian Nicolaie; Crystal Omulet - Ilie Georgian Petrica; Michel Dutch - Robert Radoveneanu; Lizbeth - Annemary Ziegler; Ezechel - Robert Robert Emanuel; Matka: Paula Sorescu Lucian
Dramatizácia: Ion Lucian
Réžia: Vasile Manta
Soundtrack: George Mark
Dizajn a kostýmy: Ştefan Parvulescu
Detská šou; ukázať trvanie: 70 min.

Pondelok 3. decembra o 19:30

JT / BD / LL / RN / PS / ETC. TEX

Ľudový recitál Alexandru Andries

Utorok, 4. decembra

10:00

Neposlúchajúci kokos

autor: Ion Lucian
distribúcia:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Bear - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mammoth Labuta - Veronica Popescu; Corbul - Marian Radulescu
Réžia: Ion Lucian a Victor Radovici
Dizajn: Stefan Parvulescu
Hudba: Vasile Menzel
Detská šou; ukázať trvanie: 60 min.

19:00

bas

Patrick Süskind

Preklad: Radu Beligan
distribúcia:
Kontrabasista - Radu Gheorghe; Muza - Georgeta Ciocarlan
Prehliadka Radu Gheorghe
Hudobná koordinácia: Tiberiu Oprea, Valentin Moloman, Dan stefanescu
Šou pre mladých ľudí od 14 rokov; ukázať trvanie: 105 min.

Streda, 5. decembra

10:00

Víla víla

po Ioan Slavici
distribúcia:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Cisár - Stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Svätý piatok - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umelecké smerovanie a dramatizácia: Ilinca Stihi
Scénografia a kostýmy: Luana Dragoescu
Hudba: George Mark
Choreografia: Andreea Duta
Svetelný dizajnér: Gheorghe Jipa; Zvukový dizajnér: Mihnea Chelariu
Detská šou; ukázať trvanie: 80 min.

Štvrtok, 6. decembra o 10:00

Víla víla

po Ioan Slavici
distribúcia:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Cisár - Stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Svätý piatok - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umelecké smerovanie a dramatizácia: Ilinca Stihi
Scénografia a kostýmy: Luana Dragoescu
Hudba: George Mark
Choreografia: Andreea Duta
Svetelný dizajnér: Gheorghe Jipa; Zvukový dizajnér: Mihnea Chelariu
Detská šou; ukázať trvanie: 80 min.

Piatok 7. decembra

10:00

Neposlúchajúci kokos

autor: Ion Lucian
distribúcia:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Bear - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mammoth Labuta - Veronica Popescu; Corbul - Marian Radulescu
Réžia: Ion Lucian a Victor Radovici
Dizajn: Stefan Parvulescu
Hudba: Vasile Menzel
Detská šou; ukázať trvanie: 60 min

19:00

4 tance

autor: Albert Espinosa
Španielsky preklad: Luminita Voina-Raut
distribúcia:
Patricia - Annemary Ziegler; Opatrovanie detí - Ion Bechet; Brat - Tudor Parvu; Desiratul - Marian Radulescu; Vanjosul - Robert Robert Emanuel
Réžia: Adriana Zaharia
Dizajn: Ana-Iulia Popov
Choreografia: Andreea Duta
Koncept videa: Darie Armin Alexandru
Hudobné ilustrácie: Adriana Zaharia
Šou pre mladých ľudí od 14 rokov; ukázať trvanie: 55 min.

Nedeľa 9. decembra, 11:00

Krásne a zviera

po Charlesovi Perraultovi
distribúcia:
Otec - Stefan Velniciuc; Bella - Annemary Ziegler; The Beast - Robert Radoveneanu; Hľuzovka - Silvana Ionescu; Trpaslík - Ilie Georgian Petrica
Prispôsobenie: Marius Nina
Réžia: Ion Lucian a Marius Nina
Dizajn: Stefan Parvulescu
Hudba: Bogdan Caragea
Detská šou; ukázať trvanie: 70 min.

Pondelok 10. decembra o 9:30

Víla víla

po Ioan Slavici
distribúcia:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Cisár - Stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Svätý piatok - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umelecké smerovanie a dramatizácia: Ilinca Stihi
Scénografia a kostýmy: Luana Dragoescu
Hudba: George Mark
Choreografia: Andreea Duta
Svetelný dizajnér: Gheorghe Jipa; Zvukový dizajnér: Mihnea Chelariu
Detská šou; ukázať trvanie: 80 min.

Utorok 11. decembra o 10:00

Malá morská víla

po H.C. Andersen
distribúcia:
Malá morská víla - Annemary Ziegler; Princ - Cristian Nicolaie; Čarodejnica Barbara - Paula Sorescu Lucian; Baron Schpitz - Vasile Menzel; Korytnačka - Silvana Ionescu / Veronica Popescu; Kráľ, delfín - Robert Radoveneanu; Triton, Calaul - Stefan Velniciuc
Dramatizácia: Alexander Andy Kessler
Réžia: Olimpia Arghir
Dizajn: Stefan Parvulescu
Hudba: Henry Malineanu
Choreografia: Roxana Colceag
Detská šou; ukázať trvanie: 90 min.

Streda, 12. decembra o 10:00

Víla víla

po Ioan Slavici
distribúcia:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Cisár - Stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Svätý piatok - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umelecké smerovanie a dramatizácia: Ilinca Stihi
Scénografia a kostýmy: Luana Dragoescu
Hudba: George Mark
Choreografia: Andreea Duta
Svetelný dizajnér: Gheorghe Jipa; Zvukový dizajnér: Mihnea Chelariu
Detská šou; ukázať trvanie: 80 min.

Štvrtok, 13. decembra o 12:00

Víla víla

po Ioan Slavici
distribúcia:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Cisár - Stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Svätý piatok - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umelecké smerovanie a dramatizácia: Ilinca Stihi
Scénografia a kostýmy: Luana Dragoescu
Hudba: George Mark
Choreografia: Andreea Duta
Svetelný dizajnér: Gheorghe Jipa; Zvukový dizajnér: Mihnea Chelariu
Detská šou; ukázať trvanie: 80 min.

Nedeľa, 16. decembra, 11:00

Masky s maskami

autor: Ion Lucian
V distribúcii:
Lari Giorgescu, Raluca Botez, Paula Sorescu-Lucian, Vasile Menzel, Silvana Ionescu, Mihaela Coveseanu, Annemary Ziegler, Cosmina Dobrota, Robert Radoveneanu, Ciprian Cojenel, Ion Bechet, Pavel Barsan, Magda Condurache, Stefania Iumu, Dragos Iumu Tudor Parvu, Ovidiu Usvat
Umelecký režisér a scénograf: Ion Lucian
Zástupca riaditeľa: Paula Sorescu-Lucian
Kostýmy a masky: Ana Ponta
Choreografia: Dumitru Theodor Vasilescu

Kancelária lístkov:
Utorok - piatok (09:30 - 17:30), nedeľa (10:00 - 13:00)
večer, pred šou
Informácie a výhrady: 021.315.9736

Cena lístka:
Ráno ukazuje: RON 10,80
Večerné predstavenia: RON 32,40 a RON 16,20 (zľava pre študentov, študentov a dôchodcov)
Odôvodnenia ľudovej hudby: 75 RON (prízemie) a 54 RON (balkón)

Štítky Divadlo deti